Yeni kimliklerimizle bankadan nasıl para çekiyoruz


Yeni kimlik kartımız ile bankadan nasıl para çekeceğiz. Bunu nasıl yapabilir? Bankadan yeni para çekmek için ne yapmamız gerekiyor

Çipli yei akıllı kimlik kartarımızla bankadan para çekmek için birden cok yolu olacak. Bankadan para çekimi ile alakalı kampanyaları bankalar kimlikler dağıtılmaya başlandıgında yapmaya başlayacaklar..

Şu anda hali hazırda bir çok banka zaten farklı yöntemlerle kartsız para çekme izinleri veriyor. Bu listeye artık kimlik kartlarımızda eklenmiş olacak.

Bankalar ATM lerine koyacakları yeni modüllerle bu özelliğe sahip olacaklar. Kimlik kartımızla para çekebileceğimiz özeliği bankamıza aktif ettirtmeliyiz. KArtı soktumuzda t.c. kimlik numaramızla eşleşen hesaptan otomatik olarak işlem yaptırtabileceğiz. Yani şu an kullandıgınız banka hesabınızla kimliğinizi eşleştirmiş olmanız gerekmekte..

bankamatiğe tc kimlik kartımızı soktugumuzda eşleşen hesapla bağlantı kurmadan önce tc kimlik kart şifrenizi girmeniz gerekiyor.. sonra birden cok hesap seçeneği varsa hesap seçme seçeneği önünüze çıkacak..

sonra ise ise hesabınıza girip normal işlemlerinizi yapacaksınız